Emlak Franchise

İnşaat sektörü özellikle ülkemizde her yıl daha fazla gelişmekte olup bununla doğru orantıda emlak sektörü de çok fazla canlanmıştır. Gayrimenkul danışmanı olarak çalışmak istiyorsanız önünüzde 2 seçenek bulunmaktadır. Birincisi kendi işinizi kurup, ofisinizi kurup ardından kendi reklamlarınızı yapıp kendinizi birkaç yıl içerisinde geliştirebilirsiniz. Bu durumda uzun süre emek vermeniz gerekmektedir. Belirli bir süre geçtikten sonra kendi müşteri kitlenizi oluşturabilirsiniz ve bu iş oldukça emek isteyen bir iş olmaktadır. İkinci yol ise büyük bir firmadan franchise almaktır. Franchise veren firmalar ile iş ortağı olup franchise hizmetini almak günümüzde çok avantajlı bir durumdur.

Franchise aldığınız takdirde, kendi işinizi kurmaya ve geliştirmeye çalıştığınız süreyi direk atlamış olursunuz. Franchise veren firmalar ülkemizde de çok fazla bulunmaktadır. Franchise almanın çok fazla avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlarından yararlanmak için franchise alabilirsiniz. Girişimcilik fikirleri dünyasının Gayrimenkul şirketlerinin lider firması olan 100 yılı aşkın bir süredir bu sektörü geliştiren yön veren firma olan Coldwell Banker’den franchise alarak sizde bu sektöre girebilirsiniz. Coldwell Banker gayrimenkul sektörünün ilk kurulan global şirketi olmaktadır. Sayısız başarılara ve ödüllere sahip olan Coldwell Banker siz girişimciler ile çalışmak için beklemektedir.

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe en etkin faaliyet gösteren firma olarak 100 yılı aşkın deneyimini Türkiye ile tanıştırmıştır. Bir dünya lideri olan Coldwell Banker Türkiye gayrimenkul pazarında da oldukça etkin olmaktadır. 2013 mayıs itibari ile Coldwell Banker Türkiye Master Franchise haklarını Gökhan taşa vermiştir. Türkiye’de kendi yönetim kurulu olan Coldwell Banker dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık firması olarak 1906 yılında San Francisco’da kurulmuştur. Sizlere en iyi şartları sunmaktadır. iş kurmak isteyenlere ve Coldwell banker 100 yılı aşkın süredir tek hedefinin insanları hayallerindeki ve ihtiyacı olan gayrimenkule kavuşmalarını sağlamak olduğunu belirtmiştir. Coldwell banker şirketi kuzey Amerika’nın en eski ve en köklü gayrimenkul franchise sistemi olmaktadır. Aslında pek çok açıdan dünyaya girişimcilik ruhunu gerçeğe dönüştüren ilk gayrimenkul markası olmaktadır.

Best-Plan-Image
Bayilik Başvurusu