Emlak Franchise

Emlak Franchise

Emlakçılık taşınmazların alım, satım ve kiralama işlemleri için aracı olunan bir meslektir. Emlakçılık aynı zamanda bir yatırım danışmanlığı olarak da adlandırılabilir. Çünkü taşınmaz almak veya kiralamak isteyen kişilere bu konularda en iyi bilgileri sunarak yatırım konusunda en doğru bilgileri sunması gerekir. Emlak sektöründe kendini geliştirmek ve daha da önemlisi kendi işini kurmak isteyenler ise prestijli bir marka haline geldiğinde yüksek satış rakamlarına ulaşabilmektedir.
Emlak danışmanlığı yaparak gerçek bir prestije ulaşmak oldukça zordur. Çünkü bu konuda insanların güvenini kazanmak için uzun bir süre harcanması gerekir. Ancak franchise yöntemlerinden faydalanılarak bu konuda harcanan zamanın daha da kısalması sağlanabilir. Emlak Franchise fırsatlarından yararlanan danışmanlar ellerinde büyük bir markanın gücü ile hareket edecek ve böylelikle daha iyi bir çalışma faaliyeti sürdürebilecektir.
Franchise veren firmalar bu konuda yeni girişimcilere mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Bu konuda emlak franhise veren firmalarda iyi araştırılmalıdır. Kendi alanında marka gücünü sağlamış, sektörde prestij elde etmiş, konusunda uzman, önemli bir tecrübeye sahip ve en önemlisi tecrübelerini bayileri ile paylaşan bir firmadan franchise almak çok büyük bir avantaj elde etmenize olanak sağlayacaktır. Franchise fırsatlarından yararlandığınızda ise güçlü bir markanın marka gücünü kullanarak sektöre daha sağlam bir güç ile giriş yapabileceksiniz.
Coldwell Banker olarak uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 113 yıllık tecrübemiz ile birçok taşınmaz üzerinde alım, satım ve kiralama işlemlerini yönetmekteyiz. Ailemizin daha da büyümesi için emlak sektöründe başarıyı yakalamak isteyenlere Emlak Franchise fırsatları sunmaktayız. Franchise fırsatlarından yararlanan girişimcilerle sürekli olarak iletişim halinde olarak onlara bir asırdan fazla süredir elde ettiğimiz tecrübeyi sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle emlakçılık sektöründe profesyonelliğe daha sağlam adımlarla ulaşabilirsiniz.

Franchise aldığınız takdirde, kendi işinizi kurmaya ve geliştirmeye çalıştığınız süreyi direk atlamış olursunuz. Franchise veren firmalar ülkemizde de çok fazla bulunmaktadır. Franchise almanın çok fazla avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlarından yararlanmak için franchise alabilirsiniz. Girişimcilik fikirleri dünyasının Gayrimenkul şirketlerinin lider firması olan 100 yılı aşkın bir süredir bu sektörü geliştiren yön veren firma olan Coldwell Banker’den franchise alarak sizde bu sektöre girebilirsiniz. Coldwell Banker gayrimenkul sektörünün ilk kurulan global şirketi olmaktadır. Sayısız başarılara ve ödüllere sahip olan Coldwell Banker siz girişimciler ile çalışmak için beklemektedir.

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe en etkin faaliyet gösteren firma olarak 100 yılı aşkın deneyimini Türkiye ile tanıştırmıştır. Bir dünya lideri olan Coldwell Banker Türkiye gayrimenkul pazarında da oldukça etkin olmaktadır. 2013 mayıs itibari ile Coldwell Banker Türkiye Master Franchise haklarını Gökhan taşa vermiştir. Türkiye’de kendi yönetim kurulu olan Coldwell Banker dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık firması olarak 1906 yılında San Francisco’da kurulmuştur. Sizlere en iyi şartları sunmaktadır. iş kurmak isteyenlere ve Coldwell banker 100 yılı aşkın süredir tek hedefinin insanları hayallerindeki ve ihtiyacı olan gayrimenkule kavuşmalarını sağlamak olduğunu belirtmiştir. Coldwell banker şirketi kuzey Amerika’nın en eski ve en köklü gayrimenkul franchise sistemi olmaktadır. Aslında pek çok açıdan dünyaya girişimcilik ruhunu gerçeğe dönüştüren ilk gayrimenkul markası olmaktadır.

Best-Plan-Image
Bayilik Başvurusu